Доставка та оплата

Способи доставки

  • Доставка "Самовивіз": Самовивіз в місті Харьків, за адресою: вул. Сумська 77/79.
  • Нова Пошта: Доставка посилок в відділення Нової Пошти або кур'єрська доставка. Вартість доставки до відділення вашого міста за тарифами нової пошти від 40 грн. Залишкова сума накладеного платежу сплачується покупцем у відділенні, оплата комісії згідно тарифів Нової Пошти. Відвантаження замовлень на протязі 1-2 робочих днів. Дізнатися стан і місце розташування вашої посилки по номеру декларації (ТТН) можна на сайті Нової Пошти або в додатку.                                                                                                                                                                                                                                                                  

Способи оплати

  • Наложений платіж: Цей спосіб оплати представляє собою оплату при отриманні товару у віділенні пошти пістя огляду товару. В такою випадку, переказ грошей сплачує покупець згідно з тарифами пошти (2% від суми замовлення).
  • Безготівковий розрахунок: Безготівковий розрахунок передбачає оплату терміналом при самовивозі з магазину за адресою вул. Сумська 77/79.
  • Готівкою: Готівкою ви можете сплатити замовлення при самовивозі з магазину за адресою вул. Сумська 77/79.
  • Оплата картою Visa, Mastercard - WayForPay: Ви можете сплатити замовлення відразу при його оформленні. Вам потрібно заповнити в формі номер карти, термін дії, CVV2 код та суму платежу. Платіж здійснюється через систему безпеки електронних платежів WayForPay.